chuť i kvalita na jedničku

Nabízené služby

Brunch

V současné době velice populární forma občerstvení, kterou nabízíme mezi snídaní a obědem, zvláště pokud se jednání protáhne přes značnou část časového úseku podávání oběda. K tomuto občerstvení nabízíme:

Table Chef´s

Je to naše nová služba, kterou poskytujeme ve vašich prostorech či kanceláři. Jedná se o pracovní oběd, kdy Vy pracujete a my nerušeně připravujeme pro vás oběd, který se skládá ze tří až čtyř chodů – cca 2 hodiny. Spojíte svůj pracovní čas s kulinářským zážitkem i profesionálním přístupem. Jídla připravujeme a servírujeme před vámi s příběhem o podávaném jídle. Menu, v případě zájmu, složíme se skleničkou vína od našich špičkových moravských vinařů – p. Valihrach, Springer, Mádl, Volařík, Hamerník atd., kdy i víno má příběh a budeme jej vyprávět. Nabízíme čtyři druhy menu, která zde uvádíme, menu lze i  přizpůsobit Vašim představám a složit dle sezonních produktů. Možnost nabídky farmářských regionálních produktů, zaměření na zahraniční kuchyně a speciality. Jedná se o složitý způsob obsluhy a jeho servis – úpravy jídla před zraky hostů od předkrmu až po moučník. Zde si však dovolujeme upozornit, že nejvhodnější počet je do osmi hostů.

Nabídka základních menu

I. menu Salát z římského salátu se sardelkami a vařeným vejcem, dresink z olivového oleje, dijonské hořčice, majonézy a citronové šťávy, máslové krutony
Vepřový ocásek marinovaný v bylinkách připravovaný na způsob sous-vide, bramborové pyré s křenem, cherry rajčátka na tymiánu
Pana cotta s čerstvým ovocem a borůvkovou omáčkou
II. menu Schwarzvaldská šunka s rukolou, bazalkové pralinky z buvolího sýru, balsamico crém s olivovým olejem
Šetrně pečené kuřecí prsa, bramborové plátky s vejcem připravované na způsob tortili, paprikový džem z čerstvých paprik, česnek, šípky
Flambovaná palačinka kubánským rumem, čokoláda, šlehaná smetana, jahody a ostružiny
III. menu Marinovaný losos na způsob Gravad lax, rozmarýnové bagetky, dijonský dresink, čerstvý kopr
Kachní prsíčka pečená v kachním sádle, špenátový závin s panccetou, švestkové čatní
Sněhový dortík Pavlova
IV. menu Tatarský biftek připravovaný s kapari, kyselou okurkou, šalotkou, dijonskou hořčicí a olivovým olejem, topinky s česnekem
Vepřová panenka plněná pistáciovými oříšky flambovaná ginem, pečené papriky plněné šťouchanými bramborami se sušenými rajčaty, plněné meruňky kozím sýrem
Lívance s malinovým tvarohem, lesním ovocem a mátovou omáčkou

Ceny od 350,- Kč na osobu bez nápojů

Coffee break

Pro pořadatele seminářů, školení, prezentací a přednášek nabízíme při přestávkách formu kávové pauze. Jde o jednoduché občerstvení pro hosty, kde připravíme:

Počet osob neomezen.

Bufet

Tuto službu jsme připravili ve dvou nabídkách, jedná se o nejoblíbenější formu společenského setkání – firemní večírky, oslavy, propagační akce spojené s pohoštěním. Při vstupu nabízí obsluhující personál WELCOME DRINK. Připraveny jsou švédské – bufetové stoly, u kterých se obsluhujete sami ve stoje. Můžete si tak vybrat to, na co máte právě chuť nebo to, co Vás láká ochutnat. Občerstvení je profesionálně naaranžováno, protože i to je důležitým prvkem úspěšného bufetu. Je v naších silách i zajistit určitý společenský program.

Studený bufet

Teplý a studený bufet

Tato nabídka je směřována k složitějším úpravám studených a teplých surovin a k složitějšímu způsobu obsluhy.

Banket

Pořádání banketu je nejvyšší forma gastronomického servisu. Cílem banketu je zapůsobit na hosty co nejlepším dojmem dokonalým prostředím i obsluhou. S tím je spojeno také více plánování a kontroly, aby bylo možné ve všech ohledech dosáhnout dokonalosti. Zasedací pořádek je předem určen, stejně jako pořadí pokrmů a nápojů. Individuální požadavky všech zúčastněných musí být známy předem. Spojením gastronomie, dekoru, rafinovaného prostírání, bohaté květinové nebo jiné výzdoby a speciálního osvětlení se banket stává tím nejlepším způsobem, jak na své hosty zapůsobit a vzbudit v nich ten nejlepší dojem. Nejčastěji je spojen se svatebním dnem, ale rok od roku přibývá firem, které právě rády uspořádají takový slavnostní večer a připraví tak svým hostům neobvyklý zážitek. Banket je většinou složen ze 4 – 6ti chodů. Studený předkrm, teplý předkrm, polévka, hlavní chod, sladký desert, slaný desert. Při jednotlivých chodech lze nabízet vždy nápoje nejvhodnější právě pro daný chod. V našich silách je možnost zajistit tuto službu až pro 100 osob.

Koktejl party

Tuto službu zpravidla nabízíme jako doprovodnou akci, která má za cíl zpříjemnit a doplnit jinou společenskou událost, jako například vernisáž, koncert či módní přehlídka. Rovněž může být jeho cílem pouze poskytnout hostům prostor pro navazování nových kontaktů. Sortiment je nabízen takový, kdy není potřeba příprava talířů a příborů, obsluha vše nabízí z mís a podnosů. Při tomto pohoštění nabízíme:

Garden party

Zahradní slavnost je příležitostí k neformálnímu setkání, která nepotřebuje žádnou záminku. Zde servírujeme pravidelně vynikající jídlo a pití, kdy se snažíme zpříjemnit konverzaci Vašich hostů a posezení na čerstvém vzduchu. Ten může být provoněn i kouřem z grilu – to pokud uděláte z barbecue součást garden party. Vhodně rozmístíme dekoraci nebo například rozmístění stanů, hudby, zábavy pro děti tak, aby vše bylo v dokonalé souhře a vaše party byla pro zúčastněné zážitkem. Naše nabídka se skládá z výše uvedeného možného sortimentu a v případě, že se rozhodnete pro grilování je nabídka:

Setkání u sklenice vína

Službu nabízíme při prezentaci, zahájení jednání, oslav podniků nebo organizace, módní přehlídky. Jedná se pouze o doplňkovou službu. Víno nabízíme od vynikajících vinařů Moravy, doplněné nealko nápoji, oříšky a slaným pečivem. Možnost i nabídka šumivého vína.

Školení

Nabízíme místnost na školení v odpoledních hodinách - pondělí až pátek. Soboty a neděle celý den.